מבוגרים וגמלאים
קפה בוקר
![קפה בוקר](productImages2/209/2020/08/19/image1597820850.jpg)
מפגשי נשים אחת לשבועיים בימי שלישי בבוקר באולם המופעים במתנ"ס. במפגשים הנשים נחשפות להרצאות בנושאים שונים ומגוונים, נהנות מארוחת בוקר קלה. בהשתתפות סמלית של 20 ₪ למפגש. רכזת התכנית: ארנונה חלבי.
מפגשי נשים אחת לשבועיים בימי שלישי בבוקר באולם המופעים במתנ"ס. במפגשים הנשים נחשפות להרצאות בנושאים שונים ומגוונים, נהנות מארוחת בוקר קלה. בהשתתפות סמלית של 20 ₪ למפגש. רכזת התכנית: ארנונה חלבי.