חיפוש באתר

כללי

דבר יו"ר הנהלת המתנ"ס

מתנ"ס קריית עקרון – המשך עשייה מבורכת

בתאריך 11 במרץ 2019 נבחרתי על ידי חברי הדירקטוריון של המתנ"ס לתפקיד יו"ר הדירקטוריון של המתנ"ס בקריית עקרון.
אבקש בתחילת דבריי להודות לראש המועצה מר חובב צברי על האמון וכמובן לחברי הדירקטוריון על הבחירה.
זו הזדמנות מצוינת להודות למר משה לוי חברי משכבר הימים על שנים רבות כחבר דירקטוריון ובשלוש השנים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון על העשייה המבורכת במתנ"ס קריית עקרון, משה ראוי לכל הערכה, דרכינו אינן נפרדות, נמשיך בשיתוף פעולה גם בשנים הבאות בין החינוך הלא פורמלי לבין החינוך הפורמלי אותו מוביל משה בעת הזו כחבר מועצה.
שמו של מתנ"ס קריית עקרון הולך לפניו בשנים האחרונות בכל התחומים עליהם הוא אמון מהגיל הרך ועד גיל הזהב, במקצועיות ובאהבה גדולה , זאת בזכות צוות מקצועי שעושה את עבודתו לילות כימים למען רווחת התושבים.
מקבל אני עליי את התפקיד ביראת קודש ובהמון אהבה, יודע אני כי אנשים טובים ומצוינים מובילים היום את העשייה וניתן להמשיך איתם קדימה.
אתגרים רבים עומדים לפנינו והראשון שבהם הוא החיבור המתבקש בין החיבור הפורמלי לחינוך הלא פורמלי, מהחיבור הזה תצמח המשכיות ברוכה שתביא את כלל הקהלים לפעילויות המתנ"ס.
המתנ"ס הוא בית, בית חם עם לב גדול שמזמין אליו את כלל התושבים מקטן ועד גדול, בית שייתן מסגרת המאפשרת לכל אחת ואחד למצוא את הפעילות המתאימה לו ביותר ושתעשה לו טוב שיחזור שוב הביתה.
כמי שנושא כיום באחריות הכבדה הזו, רואה אני את עצמי כשליח של כולם, מבטיח להיות כתובת לכל פונה אשר מבקש ליהנות משירותי המתנ"ס, קורא אני לכל תושבי קריית עקרון לבוא הביתה למתנ"ס וליהנות.

אוהב את כולכם
נועם אהרון
יו"ר דירקטוריון המתנ"ס

צרו קשר:
  • מתנס קרית עקרון שבשבט
  • המייסדים 1, קרית עקרון
  • קרית עקרון
  • 08-9496391
  • פקס: 08-9414979
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות