חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
מרתון בגרויות-אנגלית מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
למידה 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
שלישי
16:00-19:00
16:00-19:00
16:00-19:00
300 +
מרתון בגרויות-מתמטיקה מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
למידה 0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:00-19:00
16:00-19:00
300 +
כדור עף - שוות בספורט-בן צבי כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
14:30-15:15
15:15-16:00
150 +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - כיתות ד'-ח' טאקוונדו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-13
9-13
שני
רביעי
16:45-17:30
16:45-17:30
240 מייסון אילון +
כדור עף - כדור עף ד'-ו' כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
16:00-17:00
17:30-18:30
130 +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - כיתות א'-ג' טאקוונדו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-9
6-9
שני
רביעי
16:00-16:45
16:00-16:45
220 מייסון אילון +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - גנים טאקוונדו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 3-6
3-6
שני
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
220 מייסון אילון +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - כיתות א'-ג' טאקוונדו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-9
6-9
שני
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
220 מייסון אילון +
חבורת זמר - סמבטיון חבורת זמר - סמבטיון מבוגרים קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שני 19:00-21:00 150 +
להקה יצוגית - להקה יצוגית להקה יצוגית ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 75 +
היפ הופ - כיתות ג'-ד' היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 8-10
8-10
שני
רביעי
16:15-17:00
16:15-17:00
270 +
התעמלות נשים - פילאטיס נשים-פנסיונר התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 160 ראובן מיכל +
היפ הופ - כיתות ה'-ו' היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 10-12
10-12
שני
רביעי
18:30-19:15
18:30-19:15
270 +
התעמלות נשים - פילאטיס נשים התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 200 ראובן מיכל +
היפ הופ - כיתות א'-ב' היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 6-8
6-8
שני
רביעי
17:45-18:30
17:45-18:30
270 +
התעמלות נשים - פילאטיס פנס.חד שבועי התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 120 ראובן מיכל +
היפ הופ - נבחרת היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 11-15
11-15
שני
רביעי
19:15-20:00
19:15-20:00
270 +
התעמלות נשים - פילאטיס חד שבועי התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 160 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - עיצוב גוף+פילאטיס התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-18:45
18:00-18:45
200 ראובן מיכל +
התעמלות קרקע - צעירות כיתות א-ב התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
שלישי
חמישי
16:15-17:00
16:15-17:00
240 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - קבוצת בנים התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
שלישי
חמישי
17:45-18:30
17:45-18:30
240 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - בוגרות-א' כיתות ג-ד התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
שלישי
חמישי
15:30-16:15
15:30-16:15
240 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - עתודה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
ראשון
רביעי
16:00-17:30
16:00-17:30
340 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - בוגרות-ב' כיתות ה-ז התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-12
10-12
שלישי
חמישי
18:30-19:15
18:30-19:15
240 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - אקרובטיקה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
6-12
ראשון
שלישי
רביעי
17:00-20:00
17:00-20:00
17:00-20:00
480 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - נבחרת צעירה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
ראשון
רביעי
17:30-19:00
17:30-19:00
340 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - גילאי 5-6 פרפרים התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 5-6 חמישי 17:00-17:45 170 סעדה אריאל +
כדור סל - גן (4.5-6) כדורסל הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 5-6 חמישי 16:30-17:15 180 שביט מנשה +
כדור סל - כיתות א'-ב' כדורסל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
שני
רביעי
16:45-17:45
16:45-17:45
220 שביט מנשה +
כדור רגל - גן חובה בית הספר לכדורגל הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 5-6
5-6
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
220 +
כדורגל ליגה - ליגה ה' (שנתון 2012) ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 10-11 00:00-00:00 385 +
כדורגל ליגה - ליגה ו' (שנתון 2011) ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 11-12 00:00-00:00 385 +
כדור עף - שוות בספורט-אוהל מאיר כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
13:15-14:00
14:20-15:05
150 +
כדורגל ליגה - ליגה ז (שנתון 2010) ליגות כדורגל נוער (13-18) קרית עקרון ספורט והתעמלות 12-13 00:00-00:00 385 +
כדור רגל - כיתה ב' בית הספר לכדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 7-8
7-8
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
כדור רגל - כיתה ג' בית הספר לכדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-9
8-9
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
פיסול בעיסות נייר - פיסול א'-ו' אומנות ופיסול ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 6-12 שני 17:00-18:30 195 אהרוני לוי אורנה +
ציור - 18+ ציור מבוגרים קרית עקרון אומנות 18-100 שני 20:00-21:30 190 אהרוני לוי אורנה +
ציור - ז'-י"ב ציור נוער (13-18) קרית עקרון אומנות 12-18 שני 18:30-20:00 190 אהרוני לוי אורנה +
ציור - א'-ו' מתחילים ציור ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 6-12 חמישי 17:00-18:30 190 אהרוני לוי אורנה +
ציור - א'-ו' מתקדמים ציור ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 6-12 חמישי 18:30-20:00 190 אהרוני לוי אורנה +
קפוארה - כיתות א'-ב' קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
שני
רביעי
17:30-18:15
17:15-18:00
240 +
קפוארה - כיתות ג'-ד' קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
שני
רביעי
16:00-16:45
17:15-18:00
240 +
קפוארה - גנים (גילאי 3 ומעלה) קפוארה הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 3-6 שני 16:45-17:30 180 +
קפוארה - כיתות ה' ומעלה קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-12
10-12
שני
רביעי
18:15-19:15
18:00-19:00
250 +
מרכז למידה על יסודי - אנגלית ז' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 רביעי 16:00-17:30 250 +
מרכז למידה על יסודי - אנגלית ח' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 רביעי 16:00-17:30 250 +
מרכז למידה על יסודי - אנגלית ט' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 רביעי 16:00-17:30 250 +
כדורגל ליגה - הכנה לליגה ד'-ה' ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 9-11 00:00-00:00 310 +
מרכז למידה על יסודי - מתמטיקה ט' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
האקדמיה לאומנויות הבמה - תיאטרון מוצ"ש תאטרון מוצ"ש מבוגרים קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שבת 20:00-22:00 120 +
יוגה - נשים 1 בשבוע יוגה לנשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
18-60
ראשון
שלישי
שלישי
19:15-20:15
08:30-09:30
19:00-20:00
180 +
יוגה - נשים 2 בשבוע יוגה לנשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
18-60
ראשון
שלישי
שלישי
19:15-20:15
08:30-09:30
19:00-20:00
220 +
היפ הופ - תחרות נס ציונה היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון ריקוד ומחול 0-0 שני 16:00-22:00 150 +
פולקלור - יהדות צפון תימן פולקלור מבוגרים קרית עקרון חברה וקהילה 0-0 ראשון 18:00-20:00 30 +
כדור עף - כדור עף נשים 2 בשבוע כדור עף צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
20:00-21:30
20:00-21:30
300 +
נוער1-קורס משחק תאטרון קהילתי נוער (13-18) קרית עקרון תחום נוער 0-0 ראשון 17:00-19:00 250 +
התעמלות קרקע - גילאי 4 אפרוחים התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 4-5 שלישי 17:00-17:45 170 סעדה אריאל +
כדור עף - כדור עף נשים-1 בשבוע כדור עף צעירים (19-35) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 200 שפר מנחם +
מרכז למידה על יסודי - מתמטיקה ז' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
מרכז למידה על יסודי - מתמטיקה ח' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
כדור רגל - כיתה א' בית הספר לכדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-7
6-7
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - נבחרת טאקוונדו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 5-16
5-16
שני
רביעי
19:00-20:30
19:00-20:30
280 מייסון אילון +
ג'ודו - גנים ו-א' 1 בשבוע ג'ודו הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 4-7
4-7
שלישי
חמישי
17:15-18:00
17:15-18:00
180 +
ג'ודו - גנים ו-א 2 בשבוע ג'ודו הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 4-7
4-7
שלישי
חמישי
17:15-18:00
17:15-18:00
240 +
ג'ודו - כיתות ב'-ד' 1 בשבוע ג'ודו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 7-10
7-10
שלישי
חמישי
16:30-17:15
16:30-17:15
180 +
ג'ודו - כיתות ב'-ד' 2 בשבוע ג'ודו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 7-10
7-10
שלישי
חמישי
16:30-17:15
16:30-17:15
240 +
ג'ודו - כיתות ה' + 2 בשבוע ג'ודו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-14
10-14
שלישי
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
240 +
ג'ודו - כיתות ה'+ 1 בשבוע ג'ודו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-14
10-14
שלישי
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
180 +
MMA לחימה משולבת - גנים MMA לחימה משולבת הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 4-6
4-6
ראשון
שלישי
17:00-17:50
17:00-17:50
250 +
MMA לחימה משולבת - כיתות א'-ו' MMA לחימה משולבת ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
ראשון
שלישי
18:00-19:00
18:00-19:00
250 +
MMA לחימה משולבת - כיתות ז' ומעלה MMA לחימה משולבת נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 12-18
12-18
ראשון
שלישי
19:00-20:00
19:00-20:00
250 +
טניס - כיתות א'-ב' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
ראשון
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
260 +
טניס - כיתות ג'-ד' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
260 +
טניס - כיתות ה'-ו' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-12
10-12
ראשון
רביעי
16:45-17:30
16:45-17:30
260 +
טניס - מבוגרים מתחילים טניס קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-50
18-50
ראשון
רביעי
20:00-21:00
20:00-21:00
280 +
טניס - מבוגרים מתקדמים טניס קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-50
18-50
ראשון
רביעי
21:00-22:00
21:00-22:00
280 +
טניס - נבחרת חטיבה טניס נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 12-15
12-15
ראשון
רביעי
19:00-20:00
19:00-20:00
300 +
התעמלות בריאותית - קב.הליכה גברים ונשים קבוצת הליכה מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שני
06:15-07:15
06:15-07:15
150 ראובן מיכל +
לגו אתגרי - לגו הנדסי ב'+ג' לגו אתגרי ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 7-9 רביעי 18:00-18:50 195 גדסי בנימין +
טניס שולחן - כיתות ד'-ו' 1 בשבוע טניס שולחן ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-12
9-12
ראשון
חמישי
17:00-18:00
17:00-18:00
180 +
לגו אתגרי - לגו הנדסי גן חובה+א' לגו אתגרי ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 5-7 רביעי 17:00-17:50 195 גדסי בנימין +
טניס שולחן - כיתות ד'-ו' 2 בשבוע טניס שולחן ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 9-12 00:00-00:00 220 +
לגו אתגרי - לגו הנדסי ד' לגו אתגרי ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 9-10 רביעי 16:00-16:50 195 גדסי בנימין +
היפ הופ - גנים גילאי 4-6 היפ הופ הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 4-6
4-6
שני
רביעי
17:00-17:45
17:00-17:45
270 +
טניס שולחן - כיתות א'-ג' 1 בשבוע טניס שולחן ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-9
6-9
ראשון
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
180 +
תאטרון קהילתי - כיתות ב'-ג' תאטרון קהילתי ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 7-9 חמישי 17:30-18:30 190 ברכה אורטל +
התעמלות נשים - פילאטיס נשים-חד שבוע התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 07:45-08:40 160 דיפני מור +
תאטרון קהילתי - כיתות ד'-ו' תאטרון קהילתי ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 9-11 חמישי 16:30-17:30 190 ברכה אורטל +
טניס שולחן - כיתות א'-ג' 2 בשבוע טניס שולחן ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-9
6-9
ראשון
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
220 +
תאטרון קהילתי - כיתות ז'-ט' תאטרון קהילתי ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 9-11 חמישי 16:30-17:30 190 ברכה אורטל +
טניס שולחן - מבוגרים 1 בשבוע טניס שולחן קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
ראשון
חמישי
19:00-20:00
19:00-20:00
180 +
כלבנות - כיתה א'-ד' כלבנות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 6-10 חמישי 17:30-18:15 200 +
טניס שולחן - מבוגרים 2 בשבוע טניס שולחן קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
ראשון
חמישי
19:00-20:00
19:00-20:00
220 +
כלבנות - כיתה ה'-ח' כלבנות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 10-14 חמישי 18:15-19:00 200 +
יוגה - נשים 65+ יוגה לנשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 62-100 שלישי 09:30-10:30 180 +
כדור סל - כדורסל בוגרים ליגה א כדורסל קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-30
18-30
18-30
ראשון
שלישי
שישי
20:30-22:00
20:30-22:00
14:00-15:30
0 שביט מנשה +
כדור סל - כדורסל נשים כדורסל צעירים (19-35) קרית עקרון ספורט והתעמלות 18-60 רביעי 20:30-22:00 200 שביט מנשה +
כדור סל - כיתות ג'-ה' כדורסל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-11
8-11
שני
רביעי
17:45-18:45
17:45-18:45
220 שביט מנשה +
כדור סל - ליגה חטיבה ו'-ח' כדורסל נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 11-14
11-14
שני
רביעי
18:45-20:15
18:45-20:15
400 שביט מנשה +
כדורגל ליגה - ליגה ח' (שנתון 2009) ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 13-14 00:00-00:00 385 +
פיסול בעיסות נייר - 18+ אומנות ופיסול מבוגרים קרית עקרון אומנות 18-100 שני 19:15-20:00 200 אהרוני לוי אורנה +
קפוארה - נוער (חטיבות ותיכוני קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-12
10-12
10-12
שני
שלישי
רביעי
18:15-19:15
19:00-20:15
19:00-20:15
270 +
אייקידו-לוחמה יפנית - אייקידו ילדים א'-ה' אייקידו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-17:45
17:00-17:45
220 +
אייקידו-לוחמה יפנית - אייקידו- מבוגרים אייקידו צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:45-18:45
17:45-18:45
220 +
נוער1 - - לונה פארק-ז' עד יב' נוער נוער (13-18) קרית עקרון תחום נוער 0-0 שלישי 19:00-20:00 65 +
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות