חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
אומניות לחימה - מיוחדים א'-ה' ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:45-17:30 140 מייסון אילון +
מעון הדרים - הדרים - פעוטות מעון הדרים הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-0 00:00-00:00 2070 יקובוב עירית +
כדורגל ליגה - ליגה ד' 2 מפגשים כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:00-17:15
17:45-19:00
210 דוד ארז +
מעון הדרים - הדרים - תינוקיה מעון הדרים הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-0 00:00-00:00 2695 יקובוב עירית +
כדורשת - כדורשת נשים כדורשת צעירים (19-35) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 21:00-22:30 140 +
מעון הדרים - הדרים- בוגרים מעון הדרים הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-0 00:00-00:00 2070 יקובוב עירית +
מעון ניצנים(אשר) - ניצנים - בוגרים מעון ניצנים(אשר) הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-0 00:00-00:00 2070 +
אומניות לחימה - **א'-ג' אומניות לחימה ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 190 מייסון אילון +
מעון ניצנים(אשר) - ניצנים - פעוטות מעון ניצנים(אשר) הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-0 00:00-00:00 2070 +
אומניות לחימה - **גנים אומניות לחימה הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 190 מייסון אילון +
מעון ניצנים(אשר) - ניצנים - תינוקיה מעון ניצנים(אשר) הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-0 00:00-00:00 2695 +
אומניות לחימה - **ד'-ח' אומניות לחימה ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 190 מייסון אילון +
אומניות לחימה - **נבחרת אומניות לחימה ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 240 מייסון אילון +
התעמלות קרקע - **א'-ב' צעירות התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 200 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - **אפרוחים גיל 4 התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 150 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - **בנים א'-ב' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 200 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - **בנים ג'-ו' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 200 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - **ג'-ד' בוגרות התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 200 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - **נבחרת צעירה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 340 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - **פרפרים גיל 5 התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 150 טולדנו אוריה +
ג'אז - ג'אז-גילאי א'-ב' ג'אז ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:45-18:30
17:45-18:30
165 חפר שחר +
ג'אז - ג'אז-גילאי ג'-ה' ג'אז ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:30
18:30-19:30
190 חפר שחר +
ג'אז - ג'אז-גילאי ו' ומעלה ג'אז נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:30-20:30
19:30-20:30
190 חפר שחר +
קבוצת ריצה - ריצה גילאי 18+ קבוצת ריצה צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שלישי
20:00-21:00
20:00-21:00
327 +
ספורט גברים - ספורט גברים רגיל התעמלות גברים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:00-20:00
19:00-20:00
180 דוד ארז +
קבוצת רכיבה- אופני שטח - רכיבת אופניים-א'+ב' קבוצת רכיבה ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 16:00-17:00 190 +
קבוצת רכיבה- אופני שטח - רכיבת אופניים-ג'-ה' קבוצת רכיבה ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 17:00-18:00 190 +
אומניות לחימה - גילאי א'-ג' קרב מגע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
190 מייסון אילון +
אומניות לחימה - גילאי ד'-ח' קרב מגע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:00-19:45
19:00-19:45
190 מייסון אילון +
אומניות לחימה - גנים- קרב מגע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
190 מייסון אילון +
אומניות לחימה - נבחרת קרב מגע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:45-21:00
19:45-21:00
240 מייסון אילון +
אנגלית - אנגלית מדוברת -4-6 אנגלית ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 שלישי 17:00-17:45 200 אריאל עמרי +
אנגלית - אנגלית מדוברת-ג'-ד' אנגלית ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 שלישי 18:00-18:45 200 אריאל עמרי +
בונים ומנגנים - בונים ומנגנים -ה'-ו' בונים ומנגנים ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 חמישי 18:00-18:45 180 בטיה עמירם +
בונים ומנגנים - בונים ומנגנים-א'-ב' בונים ומנגנים ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 חמישי 17:00-17:45 180 בטיה עמירם +
בונים ומנגנים - בונים ומנגנים-ג'-ד' בונים ומנגנים ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 חמישי 16:00-16:45 180 בטיה עמירם +
ברייקדנס - ברייקדאנס כיתות ג'-ה ברייקדנס ילדים (6-12) קרית עקרון ריקוד ומחול 0-0 חמישי 18:30-19:30 180 בי בוי פוטר +
מור פנס. א' התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 08:00-08:45 70 דיפני מור +
מור רגיל א' התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 08:00-08:45 90 דיפני מור +
מיכל TRX יום ב' חד התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 18:45-19:30 150 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מיכל TRX+פילאטיס התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:45-19:30
18:15-19:00
200 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מיכל פנס.ב+ד בוקר התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
08:00-08:45
08:00-08:45
140 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מיכל פנס.ב+ד ערב התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:45-18:30
17:45-18:30
140 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מיכל פנס.בד ערב חד מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:45-18:30 100 ראובן מיכל +
מיכל פנס. ד' בוקר התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 08:00-08:45 70 ראובן מיכל +
מיכל פנס. ד' ערב התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:30-18:15 70 ראובן מיכל +
מיכל פנס. ד' ערב חד התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:30-18:15 100 ראובן מיכל +
מיכל פנס.ב' בוקר חד התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 08:00-08:45 100 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מיכל רגיל ב+ד בוקר** התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
08:00-08:45
08:00-08:45
180 ראובן מיכל +
מיכל רגיל ב' ערב התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:45-18:30 90 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מיכל רגילב\ד התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:45-18:30 140 ראובן מיכל +
מיכל רגיל ד' בוקר התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 08:00-08:45 90 ראובן מיכל +
מיכל רגיל ד' בוקר חד התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 08:00-08:45 140 ראובן מיכל +
בלט - קדם בלט -גילאי 4-6 קדם בלט הגיל הרך (0-5) קרית עקרון אומנות 0-0 ראשון 17:00-17:45 165 חפר שחר +
מיכל רגיל ד' ערב התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:30-18:15 90 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - מור פילאטיס** התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 07:45-08:45 140 דיפני מור +
התעמלות קרקע - אפרוחים גן גיל 4 התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:45-18:30 150 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - הת. קרקע ג'-ו' בנים התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
18:30-19:15
18:30-19:15
200 טולדנו ערן +
התעמלות קרקע - הת.קרקע א'-ב' בנים התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
17:45-18:30
17:45-18:30
200 טולדנו ערן +
התעמלות קרקע - הת.קרקע א'-ב' צעירות התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:00-17:45
17:00-17:45
200 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - הת.קרקע אקרובטיקה א' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
16:15-18:45
16:15-18:45
16:15-20:00
460 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - הת.קרקע ג-ד בוגרות א התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:15-17:00
16:15-17:00
200 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - הת.קרקע אקרובטיקה ב' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
16:15-20:00
16:15-20:00
16:15-20:00
560 טולדנו אוריה +
התעמלות קרקע - פרפרים גילאי 5-6 התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:45-18:30 150 טולדנו אוריה +
טניס - טניס -א'-ב' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:45-18:30
17:45-18:30
275 +
התעמלות קרקע - הת.קרקע ה-ז בוגרות ב התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:15-17:00
16:15-17:00
200 טולדנו אוריה +
טניס - טניס ג'-ד' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:00-17:45
17:00-17:45
275 +
התעמלות קרקע - הת.קרקע נבחרת צעירה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
16:15-17:45
16:15-17:45
340 טולדנו אוריה +
טניס - טניס ה'-ו טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:45-17:30
16:45-17:30
275 +
התעמלות קרקע - הת.קרקע עתודה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
16:15-17:45
16:15-17:45
340 טולדנו אוריה +
טניס - טניס ז'+ח' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:15-19:00
18:15-19:00
275 +
יוגה - יוגה לבוגרים 18 ומעל יוגה צעירים (19-35) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 18:30-19:45 150 ארליך נועה +
כדורגל ליגה - ליגה ד' שנתון 2011 כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
16:00-17:15
17:45-19:00
17:45-19:00
285 דוד ארז +
כדור סל - גילאי א'-ב' כדור סל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:15-18:00
17:15-18:00
200 שביט מנשה +
כדורגל ליגה - ליגה ה' שנתון 2010 כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
חמישי
18:00-19:15
18:00-19:15
18:00-19:15
285 +
כדור סל - גילאי ג'-ד' כדור סל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:15-17:15
16:15-17:15
200 שביט מנשה +
כדורגל ליגה - ליגה ו' שנתון 2009 כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
נופש טיולים וסיורים 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
18:00-19:30
16:00-17:30
18:00-19:30
285 +
כדור סל - גנים נינג'ה כדור סל הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:15-18:15 140 שביט מנשה +
כדורגל ליגה - ליגה ז' שנתון 2008 כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:00-19:30
285 +
כדורסל ליגה כיתות ז' כדור סל נוער (13-18) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 400 +
כדורגל ליגה - ליגה ח' שנתון 2007 כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
18:00-19:30
16:00-17:30
18:00-19:30
285 +
כדור סל - ילדים א'-ז'+ח' כדור סל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:30-20:00
18:00-19:30
400 +
ספורט גברים - ספורט רגיל פנס. התעמלות גברים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:00-20:00
19:00-20:00
160 דוד ארז +
כדור סל - קט-סל ה'-ו' כדור סל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-19:00
15:45-17:15
400 +
סקטים וגלגליות - רולר בליידס א'-ה' החלקה על רולרבליידס ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-16:45 150 +
כדור סל - פרחי ספורט בנות ה'-ו כדור סל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
15:30-16:15
15:30-16:15
120 שביט מנשה +
ציור - ציור מתחילים אומנות ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 0-0 חמישי 17:00-18:30 175 אהרוני לוי אורנה +
כדור רגל - כדורגל גנים כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:00-17:45
17:00-17:45
170 אדמון איתן +
ציור - ציור מתקדמים אומנות ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 0-0 חמישי 18:30-20:00 175 אהרוני לוי אורנה +
כדור רגל - כדורגל כיתות א' כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:45-18:30
17:45-18:30
170 אדמון איתן +
ציור - ציור נוער אומנות נוער (13-18) קרית עקרון אומנות 0-0 שני 18:30-20:00 175 אהרוני לוי אורנה +
כדור רגל - כדורגל כיתות ב' כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:15
18:30-19:15
170 אדמון איתן +
קפוארה - קפואירה מבוגרים קפוארה צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
20:00-21:15
20:00-21:15
220 עזריאל רותם +
כדור רגל - כדורגל כיתות ג' כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
170 דוד ארז +
כדורגל כיתות ד'-ה' כדור רגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שלישי
18:00-19:00
18:00-19:00
170 דוד ארז +
להרשמה ללהקה יצוגית - צעירי קריית עקרון להקת "צעירי קריית עקרון" ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 16:30-19:00 75 +
אורגנית - אורגנית פרטני 30 דק' אורגנית ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0
0-0
שני
חמישי
13:30-19:30
13:30-19:30
345 וייסבורד דניאל +
גיטרה - גיטרה פרטני 30 דק' גיטרה ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שלישי 15:00-19:15 345 שמל אלכס +
גיטרה - גיטרה פרטני 45 דק' גיטרה ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שלישי 15:00-19:15 385 שמל אלכס +
גיטרה - גיטרה קורס ראשון גיטרה צעירים (19-35) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 ראשון 18:30-21:30 1690 מתת מושיק +
פיסול בעיסות נייר - פיסול אומנות ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 0-0 שני 17:00-18:30 175 אהרוני לוי אורנה +
ציור - ציור מבוגרים אומנות מבוגרים קרית עקרון אומנות 0-0 שני 20:00-21:30 175 אהרוני לוי אורנה +
ציור מסורת - ציור בנות גן חובה-ג' אומנות ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 0-0 רביעי 17:00-18:00 140 מנצור מלי +
ציור מסורת - ציור בנות ד' ומעלה אומנות ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 0-0 רביעי 17:00-18:30 160 מנצור מלי +
קפוארה - קפואירה א'-ב' מתחילי קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:00-16:45
18:30-19:30
190 עזריאל רותם +
קפוארה - קפואירה אקרו. ב' ומע קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 18:00-19:00 170 עזריאל רותם +
קפוארה - קפואירה גנים קפוארה הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:45-17:30 170 עזריאל רותם +
קפוארה - קפואירה ג'-ה' מתקדמי קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:30-18:30
18:30-19:30
190 עזריאל רותם +
קפוארה - קפואירה נוער ו' ומעל קפוארה נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:30-19:45
18:30-19:30
190 עזריאל רותם +
קרב מגע - קרב מגע לגילאי ד'-ח' קרב מגע ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 16:00-17:15 170 +
קרב מגע - קרב מגע לגילאי ט' + קרב מגע צעירים (19-35) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:30-18:45 170 +
שילוב אומנויות - שילוב אומנויות-מבוגר אומנות מבוגרים קרית עקרון אומנות 0-0 שלישי 12:00-13:30 175 אהרוני לוי אורנה +
אמץ תלמיד - מדע פסח ד' אוהל מאיר קייטנת מדע בפסח לכיתות ד'-ו' ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 40 +
אמץ תלמיד - מדע פסח ד' בן צבי קייטנת מדע בפסח לכיתות ד'-ו' ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 40 +
אמץ תלמיד - מדע פסח ה' אוהל מאיר קייטנת מדע בפסח לכיתות ד'-ו' ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 40 +
אמץ תלמיד - מדע פסח ה' בן צבי קייטנת מדע בפסח לכיתות ד'-ו' ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 40 +
אמץ תלמיד - מדע פסח ו' אוהל מאיר קייטנת מדע בפסח לכיתות ד'-ו' ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 40 +
אמץ תלמיד - מדע פסח ו' בן צבי קייטנת מדע בפסח לכיתות ד'-ו' ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 40 +
צרו קשר:
  • מתנס קרית עקרון שבשבט
  • המייסדים 1, קרית עקרון
  • קרית עקרון
  • 08-9496391
  • פקס: 08-9414979
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות