חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
קהילה מטיילת - מיטיבי לכת-איזור י-ם פעילויות מבוגרים קרית עקרון חברה וקהילה 0-0 רביעי 07:30-15:00 100 +
הכנה לחטיבה הכנה לחטיבה נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 300 +
צהרון איריסים - צ. אירוסים-דמי הרשמה ט. ט. חובה הגיל הרך (0-5) קרית עקרון צהרון 0-0 00:00-00:00 150 +
צהרון איריסים - צה.אירוסים -נפתח אוק ט. ט. חובה הגיל הרך (0-5) קרית עקרון צהרון 0-0 00:00-00:00 935 +
קהילה מטיילת - שבילים ובישולים קהילה מטיילת מבוגרים קרית עקרון חברה וקהילה 0-0 שלישי 08:30-16:00 100 +
כדורשת - מאמאנט מאמאנט קרית עקרון ספורט והתעמלות 30-60 שני 19:00-20:30 165 רז נורה +
מחול מזרחי - קבוצ.בוקר יוםה' 1 בש מחול מזרחי מבוגרים קרית עקרון ריקוד ומחול 30-70 חמישי 11:30-12:30 220 בלה אפרת +
מחול מזרחי - קבוצ.ערב יום ד' 1 שב מחול מזרחי מבוגרים קרית עקרון ריקוד ומחול 30-60 רביעי 20:00-21:00 220 בלה אפרת +
מד"צים-תנועת נועם תנועת נועם (מדצ"ים) נוער (13-18) קרית עקרון תחום נוער 0-0 שלישי 16:30-20:30 100 +
אנגלית מדוברת למבוגרים 2 אנגלית מדוברת מבוגרים קרית עקרון חברה וקהילה 30-70 רביעי 18:00-18:45 200 +
הפגה פעילויות הפגה ילדים (6-12) קרית עקרון חברה וקהילה 0-0 חמישי 13:30-14:15 0 +
היפ הופ - ג'-ד' היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 8-10
8-10
ראשון
שלישי
17:00-17:45
17:00-17:45
270 עזרא נטלי +
מעון הדרים - הדרים תינוקות אומנות ויצירה בסקראפ הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-1 00:00-00:00 3620 +
כדור עף - נשים פעם בשבוע כדור עף צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-50
18-50
ראשון
חמישי
20:00-21:30
20:00-21:30
200 שפר מנחם +
טניס - מבוגרים פעמיים בשבוע טניס מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
20:00-21:00
20:00-21:00
400 אוכפלד יגאל +
כלבנות טיפולית כלבנות טיפולית ילדים (6-12) קרית עקרון חברה וקהילה 0-0 ראשון 16:30-17:15 200 בז'ה קורל +
כלבנות טיפולית 2 כלבנות טיפולית ילדים (6-12) קרית עקרון חברה וקהילה 0-0 ראשון 17:15-18:00 200 בז'ה קורל +
התעמלות בריאותית - קב.הליכה 60+ ספורט 60+ מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 07:00-08:00 30 ראובן מיכל +
הדרים בוגרים מעון הדרים הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 2-3 00:00-00:00 2501 +
הדרים פעוטות מעון הדרים הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 1-2 00:00-00:00 2830 +
הכנה לכתה א' קב.1 ימים א+ג בן צבי הכנה לכיתה א' הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
למידה 0-0
0-0
ראשון
שלישי
17:00-18:30
17:00-18:30
200 +
הדרים תינוקות מעון הדרים הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-1 00:00-00:00 3842 +
קורס בינה מלאכ.ב-ג תכנות ובינה מלאכותית ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 שלישי 16:30-18:00 300 +
הכנה לכתה א' קב.2 ימים ב+ד בן צבי הכנה לכיתה א' הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
למידה 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:30
17:00-18:30
200 +
ניצנים בוגרים מעון ניצנים(אשר) הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 2-3 00:00-00:00 2501 +
קורס בינה מלאכ.ד-ו תכנות ובינה מלאכותית ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 שלישי 18:00-19:30 300 +
ניצנים פעוטות מעון ניצנים(אשר) הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 1-2 00:00-00:00 2830 +
ניצנים תינוקות מעון ניצנים(אשר) הגיל הרך (0-5) קרית עקרון מעון יום 0-1 00:00-00:00 3842 +
היפ הופ - ריקוד מודרני חרדי היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון ריקוד ומחול 0-0 שני 16:00-16:45 170 עזרא נטלי +
היפ הופ - תחרות נס ציונה היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון ריקוד ומחול 0-0 שני 16:00-22:00 150 +
היפ הופ - מופע סיום היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 17:30-19:00 25 +
אלקטרוניקה - אלקטרו.טכני א-ג אלקטרו טכני ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 6-9 רביעי 17:30-18:15 215 מזרחי שי +
אלקטרוניקה - אלקטרו.טכני ד-ו אלקטרו טכני ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 9-12 רביעי 16:45-17:30 215 מזרחי שי +
מחשבים - הייטקיסט צעיר א-ג הייטקיסט ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 6-9 ראשון 17:15-18:00 230 אראגון אראגון +
MMA לחימה משולבת - גנים MMA לחימה משולבת הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 4-6
4-6
ראשון
שלישי
17:00-17:50
17:00-17:50
250 חסיד בן אל +
מחשבים - הייטקיסט צעיר ד-ו הייטקיסט ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 9-12 ראשון 16:30-17:15 230 אראגון אראגון +
סיור ברכס השיירות קהילה מטיילת מבוגרים קרית עקרון נופש טיולים וסיורים 0-0 רביעי 08:30-15:30 100 +
MMA לחימה משולבת - כיתות א'-ו' MMA לחימה משולבת ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
ראשון
שלישי
18:00-19:00
18:00-19:00
250 חסיד בן אל +
רובוטיקה - רובוטיקה ובינה מלאכותית א-ג רובוטיקה ילדים (6-12) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 6-9 שלישי 17:15-18:00 230 סייבוט סייבוט +
MMA לחימה משולבת - כיתות ז' ומעלה MMA לחימה משולבת נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 12-18
12-18
ראשון
שלישי
19:00-20:00
19:00-20:00
250 חסיד בן אל +
רובוטיקה - רובוטיקה ובינה מלאכותית ד-ו רובוטיקה צעירים (19-35) קרית עקרון יזמות טכנולוגיה ומדע 9-12 שלישי 16:30-17:15 230 סייבוט סייבוט +
מצויינות א"מ א1 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
מצויינות א"מ א2 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
סיור עיר דוד קהילה מטיילת מבוגרים קרית עקרון נופש טיולים וסיורים 0-0 רביעי 08:30-17:00 100 +
מצויינות א"מ ב3 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
מצויינות א"מ א3 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
האקדמיה לאומנויות הבמה - תאטרון מוצ"ש תאטרון מוצ"ש מבוגרים קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 18-80 00:00-00:00 120 +
כדורגל ליגה - הכנה לליגה ה'-ו' ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 10-12 00:00-00:00 310 +
מצויינות א"מ ב1 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
היפ הופ - א'-ב' היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 6-8
6-8
ראשון
שלישי
17:45-18:30
17:45-18:30
270 עזרא נטלי +
מצויינות א"מ ב2 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
היפ הופ - ה'-ו' היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 10-12
10-12
ראשון
שלישי
18:30-19:15
18:30-19:15
270 עזרא נטלי +
מצויינות א"מ ג1 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
היפ הופ - נבחרת היפ הופ ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 6-12
6-12
ראשון
שלישי
19:15-20:00
19:15-20:00
270 עזרא נטלי +
מצויינות א"מ ג2 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
הכנה לכיתה א קב.1 ימים ב+ה אוהל מאיר הכנה לכיתה א' הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
למידה 0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
200 +
התעמלות נשים - מור פנס חצי התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-62 ראשון 07:45-08:40 80 דיפני מור +
מצויינות א"מ ג3 מצוינות ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 00:00-00:00 650 +
התעמלות נשים - מור פנס פעם בשבוע התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-62 ראשון 07:45-08:40 120 דיפני מור +
התעמלות נשים - מור פעם בשבוע התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-18 ראשון 07:45-08:40 160 דיפני מור +
התעמלות נשים - מור רגיל חצי התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-18 ראשון 07:45-08:40 100 דיפני מור +
התעמלות נשים - מיכל פנס חצי התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-62
0-62
שני
רביעי
08:00-08:45
17:00-17:45
80 ראובן מיכל +
התעמלות בריאותית - סדנא נפילה בטוחה ספורט 60+ מבוגרים קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 15:30-16:30 200 טונג'י ישראל +
התעמלות נשים - מיכל רגיל חצי התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-62
0-62
שני
רביעי
08:00-08:45
17:00-17:45
100 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - פילאטיס נשים התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-18
0-18
שני
רביעי
08:00-08:45
17:00-17:45
200 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - פילאטיס נשים- פנסיונ התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-62
0-62
שני
רביעי
08:00-08:45
17:00-17:45
160 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - פילאטיס פנס פעם בשבו התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-62
0-62
שני
רביעי
08:00-08:45
17:00-17:45
120 ראובן מיכל +
התעמלות נשים - פילאטיס פעם בשבוע התעמלות נשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-18
0-18
שני
רביעי
08:00-08:45
17:00-17:45
160 ראובן מיכל +
התעמלות קרקע - אקרובטיקה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
6-12
ראשון
שלישי
רביעי
17:00-20:00
17:00-20:00
16:30-20:00
500 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - גילאי 4-6 התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 4-6 חמישי 17:15-18:00 170 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - כיתות ג'-ד' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
שלישי
חמישי
15:45-16:30
15:45-16:30
240 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - כיתות ה'-ז' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-13
10-13
שלישי
חמישי
17:15-18:00
18:00-18:45
240 סעדה אריאל +
התעמלות קרקע - נבחרת צעירה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
ראשון
רביעי
17:30-19:00
17:30-19:00
340 סעדה אריאל +
פלוספורט-בנים חרדי א-ג פלוספורט ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 15:15-16:00 180 טופחי רועי +
התעמלות קרקע - עתודה התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-12
6-12
ראשון
רביעי
16:00-17:30
16:00-17:30
340 סעדה אריאל +
פלוספורט-בנים חרדי ד-ו פלוספורט ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:15-17:00 180 טופחי רועי +
התעמלות קרקע - צעירות כיתות א'-ב' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
שלישי
חמישי
16:30-17:15
16:30-17:15
240 סעדה אריאל +
אנגלית חדש ז-ט מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 16:00-17:30 280 +
פלוספורט א-ג פלוספורט ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:30-18:15 180 טופחי רועי +
חבורת זמר - סמבטיון חבורת זמר - סמבטיון מבוגרים קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 18-80 שני 19:00-21:00 150 +
אנגלית חדש ו' ב"צ מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 16:00-17:30 280 +
פלוספורט ד-ו פלוספורט ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 18:30-19:15 180 טופחי רועי +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - גנים טאקוונדו הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 3-5
3-5
שני
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
220 מייסון אילון +
מתמטיקה ז'-ח' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 16:00-17:30 280 +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - כיתות א'-ג' טאקוונדו ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 3-5
3-5
שני
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
220 מייסון אילון +
מתמטיקה ט'-י' מרכז למידה על יסודי נוער (13-18) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 17:30-19:00 280 +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - כיתות ד'-ח' טאקוונדו נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-14
9-14
שני
רביעי
16:45-17:30
16:45-17:30
240 מייסון אילון +
טאקוואנדו-אומ.לחימה - נבחרת טאקוונדו נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-18
10-18
שני
רביעי
19:00-20:30
19:00-20:30
280 מייסון אילון +
טניס - כיתות א'-ב' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
ראשון
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
260 אוכפלד יגאל +
טניס - כיתות ג'-ד' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
260 אוכפלד יגאל +
טניס - כיתות ה'-ו' טניס ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-12
10-12
ראשון
רביעי
16:45-17:30
16:45-17:30
260 אוכפלד יגאל +
למידה - שונות - ערבית מדוברת-מבוגרים העשרה מבוגרים קרית עקרון למידה 0-0 רביעי 19:30-21:00 900 +
טניס - מבוגרים מתחילים טניס צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
ראשון
רביעי
20:00-21:00
20:00-21:00
280 אוכפלד יגאל +
טניס - מבוגרים מתקדמים טניס צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
ראשון
רביעי
21:00-22:00
21:00-22:00
280 אוכפלד יגאל +
טניס - נבחרת - חטיבה טניס נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 12-15
12-15
ראשון
רביעי
19:00-20:00
19:00-20:00
300 אוכפלד יגאל +
יוגה - נשים יוגה לנשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
ראשון
שלישי
19:15-20:15
20:00-21:00
220 קעטבי יעל +
יוגה - נשים פעם בשבוע יוגה לנשים מבוגרים קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-60
18-60
ראשון
שלישי
19:15-20:15
20:00-21:00
180 קעטבי יעל +
כדור סל - כיתות א'-ב' כדורסל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
שלישי
חמישי
17:00-18:00
17:00-18:00
220 +
3 אימונים בשבוע סטודיו לנשים צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:15-20:00
19:15-20:00
330 +
כדור סל - כיתות ג'-ד' כדורסל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
שלישי
חמישי
16:00-17:00
16:00-17:00
220 +
כדור סל - כיתות ה'-ו' כדורסל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
שלישי
חמישי
15:00-16:00
15:00-16:00
220 +
אימון אחד בשבוע סטודיו לנשים צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
20:00-20:45
20:00-20:45
220 +
ג'ודו - חדש ג'-ה' פעם בשבוע ג'ודו ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:45-18:30 180 המבורגר טל +
כדור עף - א"מ ד'-ו' בנות כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-12
9-12
ראשון
רביעי
14:00-15:00
14:00-15:00
100 שפר מנחם +
ג'ודו - חדש גן-ב' פעם בשבוע ג'ודו ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:00-17:45 180 המבורגר טל +
כדור עף - א"מ ה'-ו' בנים כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-12
9-12
ראשון
רביעי
14:00-15:00
14:00-15:00
100 שפר מנחם +
כדור עף - ב"צ ד'-ו' בנות כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-12
9-12
ראשון
רביעי
15:00-16:00
15:00-16:00
100 שפר מנחם +
כדור עף - ב"צ ד'-ו' בנים כדור עף ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 9-12
9-12
ראשון
רביעי
15:00-16:00
15:00-16:00
100 שפר מנחם +
כדור עף - ז'-ט' בנות ליגה כדור עף נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 12-15
12-15
ראשון
רביעי
16:00-17:30
16:00-17:30
300 שפר מנחם +
הת. לגיל הרך 3-4 התעמלות לגיל הרך הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 3-4 חמישי 17:00-17:45 170 +
כדור עף - ז'-ט' בנים ליגה כדור עף נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 12-15
12-15
ראשון
רביעי
17:30-19:00
17:30-19:00
300 שפר מנחם +
הת. לגיל הרך 5-6 התעמלות לגיל הרך הגיל הרך (0-5) קרית עקרון ספורט והתעמלות 5-6 חמישי 17:45-18:30 170 +
כדור עף - נשים כדור עף צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 18-50
18-50
שני
רביעי
20:00-21:30
20:00-21:30
300 שפר מנחם +
כדור רגל - גן חובה בית הספר לכדורגל הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 5-6
5-6
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
220 +
כדור רגל - כיתה א' בית הספר לכדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-7
6-7
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
כדור רגל - כיתה ב' בית הספר לכדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 7-8
7-8
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
כדור רגל - כיתה ג' בית הספר לכדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-9
8-9
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
כדורגל ליגה - הכנה לליגה ד' ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 9-11 00:00-00:00 310 +
כדורגל ליגה - ליגה ה' (שנתון 2013) ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 10-11 00:00-00:00 385 +
כדורגל ליגה - ליגה ו' (שנתון 2012) ליגות כדורגל ילדים (6-12) קרית עקרון ספורט והתעמלות 11-12 00:00-00:00 385 +
אירובי זומבה - אימוני כושר נערות 1 כושר נוער (13-18) קרית עקרון ספורט והתעמלות 11-15 ראשון 16:00-17:00 190 עזרא נטלי +
כדורגל ליגה - ליגה ז' (שנתון 2011) ליגות כדורגל נוער (13-18) קרית עקרון ספורט והתעמלות 12-13 00:00-00:00 385 +
אירובי זומבה - אימוני כושר-נערות 2 כושר נוער (13-18) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 11-15
11-15
ראשון
שלישי
16:00-17:00
16:00-17:00
230 עזרא נטלי +
כדורגל ליגה - ליגה ח' (שנתון 2010) ליגות כדורגל נוער (13-18) קרית עקרון ספורט והתעמלות 13-14 00:00-00:00 385 +
כלבנות - א-ד כלבנות ילדים (6-12) קרית עקרון חברה וקהילה 6-10 חמישי 17:30-18:15 200 תדהר סמי +
כלבנות - ה-ו כלבנות ילדים (6-12) קרית עקרון חברה וקהילה 10-12 חמישי 18:15-19:00 200 תדהר סמי +
להקה יצוגית - צעירי קרית עקרון להקה יצוגית נוער (13-18) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 12-18 רביעי 16:00-17:30 75 אשואל בן +
פולקלור - מורשת יהדות תימן פולקלור מבוגרים קרית עקרון ריקוד ומחול 0-0 ראשון 18:00-20:00 30 +
פיסול בעיסות נייר - 18+ אומנות ופיסול מבוגרים קרית עקרון אומנות 16-120 שני 18:30-20:00 200 אהרוני לוי אורנה +
פיסול בעיסות נייר - ילדים ונוער אומנות ופיסול ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 6-15 שני 17:00-18:30 195 אהרוני לוי אורנה +
ציור - 18+ ציור נוער (13-18) קרית עקרון אומנות 18-60 שני 20:00-21:30 190 אהרוני לוי אורנה +
ציור - א-ו מתחילים ציור ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 6-12 חמישי 17:00-18:30 190 אהרוני לוי אורנה +
ציור - א'-י"ב מתקדמים ציור ילדים (6-12) קרית עקרון אומנות 6-18 חמישי 18:30-20:00 190 אהרוני לוי אורנה +
קפוארה - כיתות א'-ב' קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 6-8
6-8
שני
רביעי
17:15-18:00
17:15-18:00
240 עזריאל רותם +
קפוארה - כיתות ג'-ד' קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 8-10
8-10
שני
רביעי
16:30-17:15
16:30-17:15
240 עזריאל רותם +
קפוארה - כיתות ה' ומעלה קפוארה ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 10-12
10-12
שני
רביעי
18:00-19:15
18:00-19:15
250 עזריאל רותם +
תאטרון קהילתי - ב'-ג' תאטרון קהילתי ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 7-9 שני 17:30-18:30 190 ברכה אורטל +
סיור עמק יזרעאל קהילה מטיילת מבוגרים קרית עקרון נופש טיולים וסיורים 0-0 שלישי 08:30-19:00 160 +
תאטרון קהילתי - ד'-ו' תאטרון קהילתי ילדים (6-12) קרית עקרון מוסיקה ואמנויות הבמה 9-11 שני 16:30-17:30 190 ברכה אורטל +
אנגלית חדש ו' א"מ מרכז למידה על יסודי ילדים (6-12) קרית עקרון למידה 0-0 ראשון 17:30-19:00 280 +
היפ הופ - גנים גילאי 4-6 היפ הופ הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
ריקוד ומחול 4-6
4-6
שני
רביעי
17:00-17:45
17:00-17:45
270 +
הכנה א קב.1 א+ג א"מ הכנה לכיתה א' הגיל הרך (0-5) קרית עקרון
קרית עקרון
למידה 0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
200 +
אקרובטיקה מסלול ב' התעמלות קרקע ילדים (6-12) קרית עקרון
קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
16:00-18:00
16:45-18:45
16:00-18:00
400 סעדה אריאל +
2 אימונים בשבוע סטודיו לנשים צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:15-20:00
19:15-20:00
260 +
חודשי ללא הגבלה סטודיו לנשים צעירים (19-35) קרית עקרון
קרית עקרון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
20:00-20:45
20:00-20:45
400 +
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות